close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
جملاتی چند

روانشناسی
چشم اندازت را تغییر بده .مثبت باش .چراغی فرا راهت برافروز واز ظلمت ناامنی وتردید بیرون بیا.کاری را انجام بده که به خاطرش از خودت ممنون باشی.بدنبال بهترین ها در دیگران باش وبهترین های خودت را به دیگران نشان بده.خوب زندگی کن !از همین الان... کاری بکن! این که چطور و چه زمانی می میری دست تو نیست!فقط میتوانی درباره چگونه زیستنت تصمیم بگیری.هر روز یک فرصت جدید است شم واحساس درونیت را دنبال کن.هرگز از انجام آنچه که میخواهی باز نایست.وقتی در زندگی عشق و الهام باشد راه را اشتباه نمی روی.همین الان کاری را…

جملاتی چند

سه شنبه 02 ارديبهشت 1393

چشم اندازت را تغییر بده .مثبت باش .چراغی فرا راهت برافروز واز ظلمت ناامنی وتردید بیرون بیا.کاری را انجام بده که به خاطرش از خودت ممنون باشی.بدنبال بهترین ها در دیگران باش وبهترین های خودت را به دیگران نشان بده.خوب زندگی کن !از همین الان... کاری بکن!


این که چطور و چه زمانی می میری دست تو نیست!فقط میتوانی درباره چگونه زیستنت تصمیم بگیری.هر روز یک فرصت جدید است شم واحساس درونیت را دنبال کن.هرگز از انجام آنچه که میخواهی باز نایست.وقتی در زندگی عشق و الهام باشد راه را اشتباه نمی روی.همین الان کاری را که می خواهی انجام دهی شروع کن .


فرداهای بسیاری وجود دارند که درهمه آنها حسرت امروز را خواهی خورد. بخاطر شکست های گذشته شرمنده نباش،گاهی شکست می خوریم و این کاملا امری طبیعی است. هر چه زودتر این اصل را بپذیری زودتر به موفقیت های بعدی میرسی.گذشته آینه آینده نیست.شکست دیروز،امروز،لحظه ی پیش،شش ماه گذشته...اثری روی لحظه حاضر نخواهد گذاشت .مهم این است که از این لحظه چگونه استفاده کنی از عشق بازی ها تنها بازی اش می ماند،عشق از متن زندگی خارج می شود،اعتماد وصداقت رنگ می بازد،ناامنی شیوه ی زندگی می شود،حسادت عادت می شود و آزردگی بخشی از زندگی!وتنها راه حل فرار!

فرارنکن،با این شرایط رو دررو شو.مسایل را حل کن.ارتباط برقرار کن،تحسین کن .ببخش و به کسانی که شایسته اند عشق بورز.

نقاط مثبت زندگی ات را نادیده نگیر:آنچه می بینیم همان چیزی است که بدنبالش هستیم.آنچه از دستت بر می آید را انجام بده و بقیه را رها کن. باااصداقت و درستی زندگی کن و هر لحظه ی باشکوه این سفر مبارک را قدر بدان.زیرا پایان هر سفر و رسیدن به هر مقصد شروعی دیگر خواهد بود. به هر چیزی که به شما گفته میشود اهمیت ندهید و گوش ندهید،هر چیزی واقعیت نیست. نگذار نظرات و عقاید دیگران کنترل امور زندگی ات را در دست بگیرد.


اطرافیان ممکن است نامت را بدانند اما داستان زندگی ات را هرگز نمی دانند!می دانند چه کارهایی انجام داده ای اما نمی دانند چگونه!پس نظرات منفی آنها را جدی نگیر.آنچه مهم است عقیده خودت است.همیشه کاری را انجام بده که برای خودت و زندگی ات مفید است نه آنچه به کار دیگران می آید. شادبودن زمانی که شما تصور میکنید گه همه دنیا علیه شما هستند کار سختی است!!افرادی که همیشه خود را شکست خورده می بینند هیچ گاه شاد نخواهند بود.دلیل این امر نیز واضح است.آنها هیچ گاه نخواستند کنترل زندگی خود را در دست بگیرند.آنها معتقند دلیل ناراحتی شان شخص یا چیز دیگری است. قدر لحظاتت را بدان:ما روزها را به خاطر نمی آوریم بلکه لحظه ها را از پیش چشممان می گذرانیم.همیشه میخواهیم حوادث وخاطرات بزرگ را برروی هم انباشته کنیم و از آن زندگی بسازیم در حالی که فراموش کرده ایم زندگی از ذرات ولحظات ساخته شده است. عیوب دیگران را نبینید و همیشه بدنبال خوبی های دیگران باشید. یادتان باشد هر کدام از ما بی نظیریم . . .