close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
تست
کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
تستی جالب

در زیر یک تست ساده و جذاب را مشاهده می کنید که باید با صداقت به سوالات آن پاسخ دهید.

1.به سمت خانه ی دوست پسر/دوست دختـرتان در حرکت هستید. دو راه برای رسیدن به آنجا پیش روی شماست. یکی راهی مستقیم است که شما را خیلی زود به مقصد خواهد رساند اما خیلی خسته کننده است. راه دیگر خیلی طولانی تر از راه اول است اما 
جالب و سرگرم کننده است، و حوصله تان هم سر نخواهد رفت. شما کدام راه را برای رسیدن به دوست پسر/دوست دختـرتان انتخاب می کنید؟

2.در راه به دو بوته ی گل رز برخورد می کنید، یکی پر از گل های رز قرمز و دیگری پر از گل رزهای سفید است. تصمیم می گیرید که 20 شاخه از این گل ها برای دوستتان بچینید. این گل ها را می توانید از هر ترکیبی انتخاب کنید. حال بگویید چه تعدادی قرمز، چه تعدادی سفید، یا اینکه همه را سفید و همه را قرمز انتخاب می کنید؟

3.سرانجام به مقصد می رسید. یکی از اعضای خانواده ی دوستتان در را برای شما باز میکند. می توانید از او بخواهید که دوستتان را صدا کنند، یا اینکه خودتان برای صدا کردن او می روید؟

4.به سمت اتاق دوست پسر/دوست دختـرتان می روید، ولی کسی آنجا نیست. تصمیم می گیرید که گل ها را همانجا بگذارید. آنها را روی تختخواب می گذارید یا روی طاقچه ی پنجره؟

5.بعد زمان خواب فرا می رسد. شما و دوست پسر/دوست دختـرتان در اتاقهایی مجزا می خوابید. صبح وقتی که زمان بیدار شدن می رسد، به اتاقش می روید تا ببینید چه می کند. وقتی به اتاقش می رسید، او خواب است یا بیدار؟

6.حالا وقت برگشتن به خانه رسیده است. باز بگویید که برای برگشت کدام راه را انتخاب میکنید، راه کوتاه اما ساده، یا راه طولانی ولی سرگرم کننده را؟

جواب ها در ادامه

تستی دیگر از کوکولوژی

وقتی کلمه دادگاه در ذهن ما تداعی می شود به یاد چکش چوبی که قاضی روی میزش می کوبد،وکلایی که با زیرکی و فراست در حال بحث هستند و سکوت پر اضطرابی که قبل از قرائت حکم دادگاه حکمفرماست،می افتیم.چنین فضاهایی که پر شور و هیجان است بیشتر در فیلم ها پیدا می شود.هر طرف دعوا تمام هوش و ذکاوت خود را به کار می گیرد تا طرف مقابل را محکوم کند به طوری که گاهی تشخیص درست از نادرست امکان پذیر نیست و عدالت در هاله ای از ابهام باقی می ماند . اگر شما بازیگر نمایشنامه ای بودید که در یک دادگاه اجرا می شد کدام یک از نقش ها را برای خود انتخاب می کردید؟

1.وکیل

2.کاراگاه

3.متهم

4.شاهدساز مورد علاقتون چیه؟

ویلون: 
شما فردی بسیار زیرک و باهوش هستید و متوجه نکاتی می شوید که دیگران از آنها غافلند. به زبان ساده یعنی مو را از ماست می کشید .باید در مسیر زندگی خود پا پیش بگذارید تا بتوانید موفق شوید و قبل از انجام هر کاری درباره ی آن بیندیشید تا موقعیت های خوب را شکار کنید. غرور شما قسمتی از شخصیت شماست پس نه به راحتی آنرا زیر پا بگذارید و نه آنرا سر سختانه برای خود حفظ کنید.خوشبختی شما در گرو استفاده ی به موقع از لحظه هاست، لحظه و زمان را از دست ندهید

دف: 
از ارتباط با خداوند لذت می برید و این امر نشأت گرفته از اندیشه های عارفانه ی شماست . در ذهن و افکار خود به سیر و سفر می پردازید و این سفر نه به معنای سفر از شهری به شهر دیگر، بلکه از عالمی به عالم دیگر است. شما دوست دارید که در آن عالم لحظاتی را سپری کنید، در آنجا بغض خود را بشکنید و خالصانه با خدای خود حرف بزنید. شاید فکر می کنید خدا شما را فراموش کرده است اما خدا بندگانش را هرگز فراموش نمی کند

تست خودشناسی و شخصیت شناسی زنان بر اساس انواع آرکی تایپها

تاب آزمون شخصیت شناسی زنان، جین شینودا بولن کتابیست که به زنان یاری می رساند که با الگوی رفتارهای غریزی خود یا دیگر زنان به صورت سمبلیک آشنا شوند. دلایل غریزی و ریشه ای بسیاری از احساسات درونی و تعاملات فردی و اجتماعی خود را بیابند و بدین طریق بتوانند در جهت دهی احساسات شدت یافته و تقویت صفات برتر درونی، استعدادها و توانمندی های غریزی خود را به نحو بهتری بروز و پرورش دهند.

یک زن می تواند با انجام تست شینودابولن و امکانات وجودی و شرایط فعلی خود تصمیم بگیرد که کدام بخش از غرایز خود را که تاکنون به خوبی به کار نبسته می بایست فعال تر و کدام بخش را می بایست کمرنگ تر کند و تبعات احساسی این پررنگ و کمرنگ کردن نقش غرایز درونی او چیست؟

مثلا اگر زنی دارای فرزند هستید ولی بعد از انجام آزمون خودشناسی شینودابولن، به این نتیجه رسیدید که آرکی تایپ مادر یا دیمیتر در وجود شما کمرنگتر از میزان مورد تصور شماست، به راحتی می توانید با تقلید از خصوصیات آرکی تایپ دیمیتر یا مادر، آن خصوصیات غریزی را در وجود خود فرا بخوانید و رشد بدهید.

پرسشنامه مشکلات رفتاری کودکان پیش دبستانی به همراه نمره گذاری

 

1.     لج می کند.

2.     روی صندلی وول می خورد.

3.     گستاخ است و مشاجره می کند.

4.     نظم کارها را به هم می زند و بی نظمی ایجاد می کند.

5.     می گوید هیچ کس دوستش ندارد.

6.     تنها به نظر می رسد.

7.     پرخاشگری دارد.

8.     اشیای خود و دیگران را خراب می کند.

9.     نافرمان است.

10.   افسرده به نظر می رسد.

11.   دربازیهای گروهی شرکت می کند.

12.   بهانه می گیرد و گریه می کند.

13.   نسبت به مهد کودک بی علاقه است.

14.   بچه گانه تر از سنش صحبت می کند.

15.   اجازه می دهد بچه ها او را به هرکاری وادار کنند.

تست برتری نیمکره های مغز

برترینها:این تست به شما نشان می‌دهد کدام نیمکره از مغزتان فعالیت بیشتری دارد و در نتیجه آن شخصیت شما متمایل به كدام سمت است تا با توجه به آن بتوانید انتخاب‌های بهتری در زندگی داشته‌باشید. چون مثلا اگر شخصیت تحلیلگر داشته‌باشید احتمالا هنرمند موفقی نخواهید شد، پس بهتر است خیلی تلاش نکنید.  یا اگر شخصیتی کل‌گرا داشته‌باشید بهتر است خیلی سراغ کارهای مدیریتی نروید چون چندان ثمری نخواهد داشت.

1. آیا خودتان‌ را متخصص‌ تلقی‌ می‌كنید؟
الف- بله
ب- خیر
ج- در برخی‌ از زمینه‌ها

2. یادآوری‌ اسم‌ اشخاص‌ برایتان‌ راحت‌تر است‌ یاچهره‌ آنها؟
الف-  چهره‌ اشخاص‌
ب-  اسم‌ اشخاص‌
ج - هر دو به‌ یك‌ اندازه‌

3. در مواجهه‌ با شكست‌، كدام‌ یك‌ از گزینه‌های ‌زیر، طرز برخوردتان‌ را بهتر نشان‌ می‌دهد؟
الف- ناامید شدن‌، دست‌ كشیدن‌ از آن‌ كار و امتحان‌كردن‌ چیزی‌ جدید
ب- سعی‌، تلاش‌ و كوشش‌ دوباره‌ و دوباره‌
ج- شكست؛‌ نابود كننده‌ روح‌ و روان‌ است‌

مهارتهای زندگی+پرسشنامه مهارتهای زندگی

غلامحیدر نیکخو:ظرفیت روان شناختی یک فرد عبارت است از " توانایی شخص در مواجهه با انتظارات و دشواری‌های زندگی روزمره. " بالابودن ظرفیت روانشناختی ؛ این امکان را به شخص می‌دهد که زندگی خود را در سطح مطلوب روانی نگه دارد و این توانایی را به صورت رفتار سازگارانه و عمل مثبت و مؤثر متبلور سازد. یکی از راه‌های پیشگیری از بروز مشکلات روانی و رفتاری ارتقاء ظرفیت روانشناختی افراد می‌باشد که از طریق آموزش مهارتهای زندگی جامه عمل می‌پوشد.

 مهارتهای زندگی عبارت است از مجموعه‌ای از توانایی‌ها که زمینه سازگاری و رفتار مثبت و مفید را فراهم می‌آورند. پژوهش‌های متعدد و گسترده‌ای تأثیر مثبت آموزش مهارتهای زندگی را در کاهش سوء مصرف مواد ، پیشگیری از رفتارهای خشونت‌آمیز ، تقویت اتکا به نفس ، افزایش مهارتهای مقابله با فشارها و استرس‌ها ، برقراری روابط مثبت و مؤثر اجتماعی و ... نشان داده‌اند.


نیازهای زندگی امروز ، تغییرات سریع اجتماعی فرهنگی ، تغییر ساختار خانواده ، شبکه گسترده و پیچیده ارتباطات انسانی و تنوع ، گستردگی و هجوم منابع اطلاعاتی انسان ها را با چالشها ، استرس‌ها و فشارهای متعددی روبرو نموده است که مقابله مؤثر با آنها نیازمند توانمندی‌های روانی- اجتماعی می باشد . فقدان مهارتها و تواناییهای عاطفی ، روانی و اجتماعی افراد را در مواجهه با مسائل و مشکلات آسیب پذیر نموده و آنها را در معرض انواع اختلالات روانی ، اجتماعی و رفتاری قرار می‌دهد .

حدس بزنید....! حدس بزنید....!

 

یک زن در مراسم ختم مادر خود، مردی را می بیند که قبلا او رانمی شناخت.
او با خود اندیشید که این مرد بسیار جذاب است.
او با خود گفت او همان مرد رویایی من است.

و در همان جا عاشق او می شود.
اما هیچگاه از او تقاضای شماره نمی کند و دیگر آن مرد را نمی بیند.
چند روز بعد او خواهر خود را می کشد.

به نظر شما انگیزه ی او از قتل خواهر خود چه بوده است ؟
چند دقیقه با خود فکر کنید و جواب های خود را یادداشت کنید. بعد برا یافتن پاسخ صحیح به ادامه همین صفحه مراجعه کنید.

آزمون پیش تشخیصی (ابتدایی) اضطراب

 

برای انجام این آزمون به سوالات زیر تا حد امکان به طور صادقانه و فقط با یکی از کلمات بله یا خیر پاسخ دهید.

پاسخ های خود را روی یک برگه یادداشت کرده و پس از پاسخ دهی کامل برای تحلیل به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

۱- آیا تا کنون به هنگام استراحت با نفس تنگی،تپش قلب یا لرزش روبرو شده اید؟

۲-  آیا از دیوانه شدن یا از دست دادن کنترل خود هراس دارید؟

۳- آیا از موقعیت‌های اجتماعی به خاطر «ترس» دوری می‌کنید؟

۴- آیا از چیز بخصوصی می‌ترسید؟

۵- آیا از این که در مکان یا موقعیتی قرار بگیرید که راه فرار نداشته باشید، هراس دارید؟

۶- آیا از ترک خانه، احساس ترس و نگرانی دارید؟

۷- آیا تصاویر یا افکاری به طور مرتب و تکرار‌شونده به ذهن شما می‌آیند؟

۸- آیا حس می‌کنید که مجبورید یا وادار شده‌اید بعضی کارها را به طور تکراری انجام دهید؟

۹- آیا مرتباً یک رویداد ناگوار و ناراحت‌کننده در گذشته را برای خود زنده می‌کنید؟

۱۰- آیا گرفتار اضطراب مزمن هستید؟

 

آزمون های خود شناسی

دانلود کتاب الکترونیکی آزمونهای خودشناسی فاطمه شعیبی شامل 20 آزمون:

 

 

پرسشنامه عزت نفس کوپر اسمیت-وابستگی به اینترنت-پرسشنامه اضطراب (STAI) آشکار و پنهان اشپیلبرگر-دیدگاه شما در مورد ازدواج چیست؟-میزان صداقت-میزان اجتماعی بودن-تست فروید-تست افسردگی بک- هوش هیجانی برادبری و گریوز-آزمون مفهوم خویشتن – بک-مقیاس افسردگی ، اضطراب ، استرس-مقیاس اضطراب امتحان ساراسون-نیمکره راست مغز شما فعال تر است یا چپ ؟-مقیاس طلاق عاطفی-میزان استرس شغلی-پیش بینی طلاق-جسارت اجتماعی-عادت خرید کردن-نقاشی های ناخودآگاه-مشکلات رفتاری کودکان پیش دبستانی-تست روانشناسی رنگها

دانلود کتاب

تست روانشناسی مخصوص دختر خانم ها.....!! تست روانشناسی مخصوص دختر خانم ها.....!!


1ـ دارید با دوست پسرتون تو پارک قدم می‌زنید و در مورد هوا صحبت میکنید که چند تا بچه شر بهتون تیکه میندازند. مثلاً میگن: خوش به حالت!......

الف) دوست پسرتون درحالی که پشت به شما ازتون محافظت میکنه شروع میکنه به دعوا کردن و کتک خوردن.

ب) جوری که شما بشنوید و اون پسرهای شر نشنون چند تا ف ح ش از اون خفن هاش نثارشون میکنه.

ج) در حالی که نمیتونه خنده هاشو پنهان کنه میگه راستی امروز چقدر هوا گرمه.

 

تست انتخاب بهترین همسر،شغل و رشته تحصیلی

ضمن جواب دادن به سوالات نمرات خود را جمع کرده و در آخر نمره خود را با نتایج تست مقایسه کنید.

1- دوست دارم هميشه آدم‌هاي زيادي دوروبرم باشند.

کاملا موافق=5     موافق=4     ممتنع=3     مخالف=2     کاملا مخالف=1

 2- لبخند زدن به ديگران و بيرون رفتن با آنها و تفريح كردن با جمع را كار آساني مي‌دانم.

کاملا موافق=5     موافق=4     ممتنع=3     مخالف=2     کاملا مخالف=1

3- خودم را لزوما آدم اميدواري نمي‌دانم.

کاملا موافق=5     موافق=4     ممتنع=3     مخالف=2     کاملا مخالف=1

 4- واقعا از صحبت كردن با ديگران لذت مي‌برم.

کاملا موافق=5     موافق=4     ممتنع=3     مخالف=2     کاملا مخالف=1

تستی از کوکولوژی

عصر پنجشنبه است،خود را در منزل به کاری مشغول ساخته اید که ناگهان با صدای زنگ در از جا می پرید.در را باز می کنید و از دیدن صحنه شگفت زده می شوید.دو حیوان نامه رسان از زندگی آینده شما خبر آورده اند.اما وقتی نامه ها را باز می کنید با پیشگویی های کاملا متفاوتی روبه رو می شوید.یکی ار حیوان ها نامه ای به شما می دهد که در آن خوشبختی و شادی در زندگی آینده برای شما پیش بینی شده است،و از حیوان دیگری نامه ای می گیرید که در آن بدبختبتی و سیه روزی برای شما پیش بینی شده است.
کدام حیوان خبر خوشبختی و کدام یک خبر بدبختی را همراهش دارد؟
(برای هر کدام از خبرها حیوان متفاوتی انتخاب کنبد.)
1.ببر
2.سگ
3.گوسفند
4.طوطی
5.لاک پشت

بازی فکری اشکال مرکب

شما در این بازی سه نوع شکل،عدد،میوه یا هر چیزی را که با هم ترکیب شده اند را تشخیص و از میان گزینه ها آنها را انتخاب می کنید. قبل از اجرای بازی شما باید سن خودتان و میزان دشواری آن را تعیین کنید.بعد از اتمام بازی میزان مهارت شما به صورت استار رنکینگ یا رتبه بندی ستاره ای نمایان خواهد شد.

پرسشنامه سنجش خلاقیت تورنس

این تست همان آزمون سنجش تورنس، یکی از معتبرترین آزمونهای روانشناسی در زمینه سنجش خلاقیت است. البته این آزمون، خطاهایی هم دارد ولی در حال حاضر یکی از مشهورترین تست‌هایی است که می‌توانید با آن به شناخت دقیق‌تری از خود برسید. خلاقیت های خودتان را بسنجید و شاید هم بتوانبد بفهمید می توانید فردی مانند استیو جابز باشید یا خیر؟

 


پرسشنامه‌ای را که در پیش رو دارید حاوی ۶۰ سؤال است که هر سؤال مشتمل بر سه گزینه یا پاسخ می‌باشد. شما باید هر سؤال را به دقت بخوانید و گزینه مورد نظر خود را مشخص و نزد خودتان یادداشت کنید.

مغز شما چند سالشه؟؟؟!!!!
به روش ژاپنی ها.............. مغز شما چند سالشه؟ ابتدا روي لينك زير كليك كنين. بعد دكمه استارت رو بزنين. بعد از يك آماده باش 3 – 2 - 1 بايستي جاي اعداد رو كه چند لحظه نمايش داده مي شه به خاطر بسپارين و روي جاي اون ها به ترتيب از كم به زياد كليك كنين!!! بعد از چند مرحله، سن مغز شما با توجه به زمان عكس العمل و درستي اون محاسبه و نمايش داده مي شه !!! :

 

اطلاعات خود را با شامپانزه ها مقایسه کنید.

جهان هفت میلیارد جمعیت دارد که هر روز بر تعداد آن افزوده می شود. بسیاری نگران این موضوع هستند که کاهش منابع و فضای زندگی برای این جمعیت به معضلی بزرگ بدل شود. هانس راسلینگ، استاد دانشگاه در سوئد، معقتقد است زمان آن رسیده که نگاهی دقیقتر به جهان اطراف خود و امکانات آن بیاندازیم.

او مجموعه پرسش هایی "برای سنجش میزان ناآگاهی" ارائه کرده که وقتی در ماه مه سال جاری میلادی از ۱۰۰۰ شرکت کننده بریتانیایی پرسیده شد، نتایج آن نشان داد که به گفته آقای راسلینگ، "آنها کمتر از شامپانزه ها درباره جهان اطرافشان آگاهی دارند."

در آزمون زیر، این پرسش ها به شکلی مطرح شده است که می توانید با آن میزان آگاهی یا ناآگاهی خود را از مسائل جهان بسنجید:

در این پرسشنامه 9 عدد سوال از شما پرسیده می شود که این پرسشها مربوط به اطلاعات شما از جهانمان می باشد.

در صورتی که به 1 یا 2 سوال جواب درست دادید اطلاعات شما کمتر از اطلاعات شامپانزه ها ست.

در صورتی که از 3 تا 5 سوال را درست جواب بدهید در سطح متوسط یا برابر با شامپانزه ها هستین.

در صورتی که از 6 تا 9 سوال را درست جواب بدین اطلاعاتتون بیشتر از شامپانزه ها و در سطع عالی است.

شما شبیه کدام میوه اید؟ شما شبیه کدام میوه اید؟

 

اگر بخواهید خودتان یا شخص دیگری را به یک میوه تشبیه کنید ، به نظر خودتان شبیه کدام یک از میوه های زیر هستید؟

سیب    هلو    لیمو    گوجه سبز     توت فرنگی    پرتقال    خیار    انار    هندوانه    گیلاس    کیوی    موز

پس از پاسخ ، معنی هر میوه را در ادامه مطلب بخوانید ...

تست 4 مربع

به شکل زیر خوب نگاه کنید سپس به چهار سوال جواب بدهید و جواب صحیح را در ادامه مطلب ملاحظه کنید و با جواب خودتان مقایسه کنید.

سوال 1) بخش سفید مربع A را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید.

سوال 2) بخش سفید مربع B را به 3 قسمت مساوی تقسیم کنید.

سوال 3) بخش سفید مربع C را به 4 قسمت مساوی تقسیم کنید.

سوال 4) مربع D را به 7 قسمت مساوی تقسیم کنید.

مقاله اختلالهای هیجانی/اضطرابی (هراسها و ترسها)

هر آدمی ترس و دلهره را می‌شناسد و در طول زندگی به درجات مختلف این احساسات را تجربه می‌کند. اضطراب حالات ویژه‌ای از ترس و دلهره را در خود دارد ولی تنها از این‌ها درست نشده‌است. مقاله اضطراب و هراس می‌تواند در این مورد به شناخت بیشتر شما از این اختلال کمک کند.

با آزمون اضطراب که در این مقاله آورده ‌شده‌است می‌توانید وجود نشانگاههای اضطراب را در خود بسنجید. نتایج این آزمون  را بعنوان شناختی کلی در این زمینه در نظر بگیرید. تشخیص دقیق اختلال اضطراب فقط توسط افراد متخصص و در طی  مصاحبه بالینی ممکن است.

این مقاله شامل تعریف،علایم،انواع،علل و درمان می باشد.

فایل 12 صفحه ای با فرمت pdf

حجم 283kb

مشاهده و دانلود مقاله

نویسنده دکتر محمد راه رخشان

تستی مخصوص مجردها ! تستی مخصوص مجردها !

در بین ما افرادی وجود دارند که مجردند و ترجیح میدهند هر چه زودتر تشکیل خانواده بدهند اما اشخاصی نیز هستند که ترجیح میدهند همچنان مجرد بمانند یا دیرتر ازدواج کنند.

آیا اصلا چنین احساسی در ما بوجود می آید یا نه؟ تستهای زیر را پاسخ دهید تا متوجه شوید که در وجودتان چنین میلی دارید یا خیر !

مانند دفعات قبل پاسخ این تستها را در یک ورق کاغذ برای خودتان بنویسید و در انتها پس از پاسخدهی به ادامه مطلب رجوع کنید تا نتیجه تست خود را مشاهده کنید ...

 

۱ـ آیا زمانی که پدر و مادری را به همراه فرزند کوچکشان میبینید ، غبطه میخورید؟

الف)بله    ب)خیر    ج)گاهی اوقات

۲ـ آیا زمانی که یک زوج جوان را در حال خنده میبینید افسوس میخورید؟

الف)بله    ب)خیر    ج)گاهی اوقات

۳ـ آیا همچون گذشته از اوقات تنهایی تان لذت میبرید؟

الف)بله    ب)خیر    ج)گاهی اوقات

۴ـ زمانی که در جمع دوستان متاهل هستید به خود میگویید که ای کاش من هم متاهل بودم؟

الف)بله    ب)خیر    ج)گاهی اوقات

۵ـ آیا شده که تا به حال حضور شخصی از جنس مخالف ، شما را دگرگون کند؟

الف)بله    ب)خیر    ج)گاهی اوقات

۶ـ آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که تنهایی دیگر بس است؟

الف)بله    ب)خیر    ج)گاهی اوقات

۷ـ آیا تاکنون برایتان پیش آمده که شادیتان را بخواهید به کسی از جنس مخالف انتقال دهید؟

الف)بله    ب)خیر    ج)گاهی اوقات

۸ـ آیا شما موسیقی های آرام گوش می دهید؟

الف)بله    ب)خیر    ج)گاهی اوقات

۹ـ آیا شده زمانی که پشت ویترین یک فروشگاه هستید احساستان به شما بگوید برای کسی هدیه ای بخرید؟

الف)بله    ب)خیر    ج)گاهی اوقات

۱۰ـ آیا رنگ زندگی برای شما تغییر کرده است؟ (امیدوارید که حضور شخصی زندگیتان را دگرگون کند)

الف)بله    ب)خیر    ج)گاهی اوقات

۱۱ـ آیا شده در چند ماه اخیر ، لبخند فردی امید را در دلتان زنده کند و نگاه شما به زندگی تغییر کند؟

الف)بله    ب)خیر    ج)گاهی اوقات

۱۲ـ زمانی که پدر و مادرتان میگویند دیگر زمان ازدواج فرا رسیده است اخم نمی کنید؟

الف)بله    ب)خیر    ج)گاهی اوقات

۱۳ـ آیا به تازگی در خیالتان مراسم خواستگاری را مرور می کنید؟

الف)بله    ب)خیر    ج)گاهی اوقات

۱۴ـ آیا اخیرا برایتان پیش آمده عاشق کسی شده باشید اما حجب و حیا اجازه ندهد آن را با او درمیان بگذارید؟

الف)بله    ب)خیر    ج)گاهی اوقات

تست اضطراب

 

با تست زیر تعیین کنید در همین لحظه چه احساسی دارید :

لطفا به سوالات زیر قبل از مطالعه ادامه مطلب در یک برگه پاسخ داده و سپس برای اطلاع از نتیجه تست خود به ادامه مطلب مراجعه کنید ...

 

۱) به خود مطمین هستم

الف)بسیار زیاد    ب)زیاد    ج)تا حد متوسط    د)کمی    ه)هرگز

۲)میتوانم بر افکار خود تمرکز کنم

الف)بسیار زیاد    ب)زیاد    ج)تا حد متوسط    د)کمی    ه)هرگز

۳)آرام هستم

الف)بسیار زیاد    ب)زیاد    ج)تا حد متوسط    د)کمی    ه)هرگز

۴)عصبی هستم

الف)هرگز    ب)بسیار کم    ج)تا حد متوسط    د)خیلی    ه)همیشه

۵)ناراحت هستم

الف)هرگز    ب)بسیار کم    ج)تا حد متوسط    د)خیلی    ه)همیشه

۶)بدنم همواره مرطوب است

الف)هرگز    ب)بسیار کم    ج)تا حد متوسط    د)خیلی    ه)همیشه

۷)نفسم منظم است

الف)هرگز    ب)بسیار کم    ج)تا حد متوسط    د)خیلی    ه)همیشه

۸)احساس تنش در معده دارم

الف)هرگز    ب)بسیار کم    ج)تا حد متوسط    د)خیلی    ه)همیشه

تست نبوغ

در صورتی که شما 30 ثانیه این بازی را ادامه بدهید بی شک نابغه هستید.این یک بازی است و با این حال بنا به گفته سایت منبع، در ارتش آمریکا یک تست واکنش سنج به حساب می آید و خلبانان خبره نیروی هوایی آمریکا بیش از یک دقیقه این تست را انجام می دهند.

کار شما این است که مربع قرمز رنگ را طوری جا به جا کنید که به مستطیلها و دیواره ها برخورد نکند.

ورود به صفحه تست

4 تست هوش

به جای علامت سؤال چه عددی باید قرار بگیرد؟

1-2-

3-4-

پاسخ صحیح تستها فقط برای اعضا و در ادامه مطلب قابل مشاهده است.

در صورتی که عضو نیستید از منوی عضویت سریع ثبت نام کنید.

تست شخصیتی جالب

یک پاراگراف را روی کاغذ بی خطی بنویسید.آن را جلوی چشم قرار دهید تا بتوانید به سوال های زیر پاسخ دهید.

1- در پاراگرافی که نوشته اید،حروف کلمات به چه سمتی متمایل هستند؟

الف) به طرف عقب

ب) کاملا عمودی هستند

ج) به طرف جلو

2- بین کلمات نوشته شده چه فاصله ای گذاشته اید؟

الف) زیاد

ب)کم

ج) کلمات تقریبا به هم چسبیده اند

بازی حافظه

در این بازی شما باید جای اشکال شبیه به هم را حفظ کنید و بعد از برگشتن خانه ها مواظب باشید که روی خانه بمب دار کلیک نکنید که در غیر اینصورت بازنده اید.لزومی ندارد که خانه های شبیه هم را باهم کلیک کنید اما اگر اینکار را انجام دهید امتیازتان بیشتر می شود.اگر موفق به اینکار نشدید فقط جای بمبها را به خاطر بسپارید و تا آخرین مرحله پیش بروید.

آدرس بازی:http://ravanbalini.rozblog.com/page/gameformemory2

آزمون افسردگی دکتر آرونبک

دكتر «جان آرون‏بك» در پرسش‏ نامه‏ اى كه براى تعيين سطح افسردگى تدارك ديده است، 21 سؤال از شما مى‏پرسد و شما براى هر پرسش می توانيد بين صفر تا سه نمره براى خودتان در نظر بگيريد. البته براى هر سؤال بايد فقط و فقط يك پاسخ را علامت بزنيد. آنچه در نهايت ميزان افسردگى شما را تعيين می كند، مجموع نمراتى است كه از پاسخ به اين 21 سؤال كسب مى‏كنيد. مجموع نمرات شما طبيعتاً می تواند از صفر تا 63 متغير باشد و به طور كلى مى‏شود گفت هر چقدر نمره بالاترى كسب كنيد، افسرده‏تريد. جدول تعيين سطح افسردگى دكتر «بك» به شما كمك می ‏كند كه ارتباط نمرات‏تان را با سطح افسردگی تان به آسانى تعيين كنيد.

 

بند اوّل ‏

0- من غمگين نيستم.

1- من اندوهگينم.

2- غم، از زندگى من دست برنمیدارد.

3- ديگر تحمل اين زندگى را ندارم.

بند دوم ‏

0- من به آينده خوش‏بينم.

1- اميدى به آينده ندارم.

2- احساس مى‏كنم كه آينده خوبى در انتظارم نيست.

3- هيچ روزنه اميدى در اين زندگى نمى‏بينم.

 

بازی و تست اعصاب

 یک تست و در عین حال یک بازی جالب و جذاب که خستگی شما رفع کرده و باعث هشیاری شما می شود اما اینکه چگونه باعث این کار می شود باید چند مرحله از بازی را اجرا کنید تا عملکرد آنرا ببینید.

بعد از ورود به بازی نقطه آبی را به محل قرمز رنگ برسانید و در عین حال مواظب باشید که به دیواره ها برخورد نکند وگرنه...

صفحه تست: http://ravanbalini.rozblog.com/page/asabgame

سه تست اعصاب

تست اول= نام اصلی این تست تمرکز اعصاب می باشد و در صورتی که بیش از 30 ثانیه بدون خطا این تست را ادامه دهید شما نابغه شناخته می شوید.

نحوه انجام تست:بعد از ورود به صفحه انجام تست مربع قرمز رنگ را گرفته و از برخورد آن با اشیای متحرک و همچنین دیواره ها جلوگیری کنید.

صفحه تست: http://ravanbalini.rozblog.com/page/asab

تست دوم = همانند تست اولی اعصاب شما را می سنجد در این تست باید از برخورد نشانگر موس به دیواره ها جلوگیری کنید.

صفحه تست: http://ravanbalini.rozblog.com/page/tamarkoz

تست سوم = همانند تستهای قبلی است بعد از ورود به بازی به نقطه شروع رفته و طناب را بدون برخورد با دیواره ها به نقطه پایان برسانید.

صفحه تست: http://ravanbalini.rozblog.com/page/%D8%AA%D9%85%D9%82%D9%85%D9%87

کانال سایت در تلگرام صفحه سایت در اینستاگرام